1.jpg Stiuk wenecki-
to cienkowarstwowa akrylowa farba strukturalna. Imituje płyty marmurowe o różnym wykończeniu w szerokiej gamie barwnej. Jest to  gładka powierzchnia odbijająca światło, tworząca  głębię i efekt mieszania się odcieni barw.  Nadaje wnętrzom  indywidualny charakter.

 

2.jpg Stiuk wenecki-
w tym wzorniku zostały zastosowane 3 rodzaje pigmentu, kolory naturalnego kamienia zostały złamane delikatnie czerwienią.  Idealnie pasuje  do każdego wnętrza - klasycznego jak i współczesnego.

 

22.jpg Stiuk wenecki-
zastosowane w tym wzorniku odcienie fioletu, szarości i bieli  tworzą niepowtarzaną głębię  we wnętrzu ozdabiając ściany i detale architektoniczne.

 

23.jpg Stiuk wenecki, efekt niestandardowy-
zastosowane w tym wzorniku odcienie czerwieni i brązu  o nieregularnych artystycznych kształtach idealnie pasują  do współczesnych wnętrz  i podkreślają indywidualny charakter pomieszczenia. 


27.jpg Stiuk wenecki

 

32.jpg Stiuk wenecki

 

30.jpg Stiuk wenecki - efekt niestandardowy.
Technika własna.

 

28.jpg

Stiuk wenecki - efekt niestandardowy-
w tym wzorniku  stworzony efekt kamienia w odcieniach szarości, czerni i bieli przy klasycznym położeniu białego stiuku tworzącego ramkę przedstawia gotowy obraz pasujący  do każdego wnętrza. Technika własna.


29.jpg Stiuk wenecki-
efekt niestandardowy
.

Technika własna.

31.jpg Stiuk wenecki- 
w połączeniu z glinką wenecką, efekt niestandardowy. Technika własna.